Mölnlycke Mefix 2,5cm x 10m 1db
A Mefix® a legkülönbözőbb helyzetekben használható, ahol rögzítésre van szükség, beleértve a kötszerek, törlők, katéterek és csövek rögzítését.
Előre lemért és megjelölt védőpapír a kényelmes mérés és vágás érdekében
Perforált védőpapír a könnyű kezelhetőség érdekében
Bőrbarát, víz alapú, oldószermentes poliakrilát ragasztó, amely lehetővé teszi a biztonságos és kíméletes rögzítést
Puha, elasztikus, nem nedvszívó, nem-szőtt a beteg kényelme érdekében
Használati területek
A Mefix® a legkülönbözőbb helyzetekben használható, ahol rögzítésre van szükség, beleértve a kötszerek, törlők, katéterek és csövek rögzítését.
Hogyan működik a Mefix?
A nem-szőtt anyag porózus szerkezete lehetővé teszi a levegő- és a vízgőz-áteresztését. Az anyag rugalmas, jól illeszkedik a test körvonalaihoz és lehetővé teszi a test mozgását felhelyezés után. Az anyag nem nedvszívó és akadályt képez a vér és folyadék átütésével szemben.
A víz alapú poliakrilát ragasztó úgy lett kialakítva hogy kíméletes legyen a bőrhöz, s ugyanakkor lehetővé tegye a biztonságos rögzítést.
A könnyen eltávolítható védőpapírt 10 cm-es intervallumokban előre kimérik, továbbá perforálják, amely lehetővé teszi a könnyű eltávolítást és alkalmazást. A Mefix könnyen a kívánt alakra és méretre vágható.
Kialakítás
A Mefix porózus, nem-szőtt elasztikus poliészter anyagból áll, amelyet bőrbarát poliakrilát ragasztóval vontak be, ami lehetővé teszi a biztonságos rögzítést. Könnyen eltávolítható, előre lemért és perforált védőpapír takarja.
Termékeink leírásait a gyártók leírásai alapján tüntettük fel.
Felhívjuk vásárlóink figyelmét, hogy egészségügyi, higiéniai okokból testnedvvel közvetlenül érintkező termékek esetében nincs lehetőség a vásárlásra való elállásra (45/2014 Korm. rendelet 29 § e).
Ilyen termékek különösen pl. vércukormérők, tesztcsíkok, ortézisek, harisnyák, szoba wc-k, wc magasítók, fürdető eszközök, inhalátorok, párnák, lepedők, antidecubitus eszközök, matracok, talpbetétek és lábvédők, haskötők.
Kivéve a bontatlan, sérülésmentes egyedi csomagolású termékeket.
Kérjük, ezt a szempontot mindenképpen vegye figyelembe a termékek kiválasztásánál és a megrendelésénél! Ilyen termékeknél cserére sincs lehetőség, kivéve a garanciális vagy szavatossági kifogásokat.
*
A webshopban található termékek ára a weben történt megrendelés esetén érvényes.
A márkaboltban alkalmazott fogyasztói árak ettől eltérőek lehetnek.
Webshopban megtalálható termékeink NEM mindegyike van raktáron illetve készleten márkaboltjainkban, így egy termék rendelhetősége NEM feltételez azonnali készletet.
Egy termék egészségpénztári elszámolhatóságáról érdeklődjön cégünknél vagy az egészségpénztáránál!
Megértésüket köszönjük, jó egészséget kívánunk!